Bezpłatne wsparcie przy sprzedaży oprogramowania? Poznaj APN Promise

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”810645″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”148524″][kc_column_text _id=”536811″]

Jak wyróżnić się na rynku, kiedy potencjalni klienci są każdego dnia zasypywani setkami różnych ofert? Jak sprawić, aby właśnie Twoje rozwiązanie wyróżniło się wśród konkurencji? Samodzielne próby rozwiązania tych kwestii mogą sprawić, że będziesz błądzić po omacku. Właściwy partner może jedna wskazać Ci, na co zwracać uwagę jakie działania mają sens, a jakie warto odstawić na bok.  


APN Promise S.A. działa na polskim rynku od 1991 roku, a od ponad 5 lat pomaga twórcom oprogramowania osiągać sukces we współpracy z Microsoft. Jeśli tworzysz rozwiązania B2B, skontaktuj się z nami, aby poznać zalety dołączenia do programu partnerskiego ISV Success Program. 

 Chcę otrzymywać treści marketingowe od A.P.N. Promise S.A. drogą elektroniczną
Chcę otrzymywać treści marketingowe od A.P.N. Promise S.A. telefonicznie

Administratorem danych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO przez okres niezbędny dla realizacji Twojego zgłoszenia. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!

[/kc_column_text][kc_column_text _id=”740396″]

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z APN Promise? Poniżej wymieniamy tylko kilka najważniejszych powodów: 

Zaufany, certyfikowany partner 

  1.  

APN Promise posiada oficjalne certyfikaty Microsoft Solutions Partner w aż pięciu kategoriach – Modern Work, Security, Data & AI Azure, Digital & App Innovation Azure, a także Infrastructure Azure. Potwierdzają one nasze doświadczenie, wiedzę i szerokie możliwości wsparcia twórców oprogramowania w obszarze platformy chmurowej Azure i innych rozwiązań Microsoft. 

 

 

 

 

Przed zmianą systemu certyfikacji posiadaliśmy również status Microsoft Gold Partner – najbardziej zaawansowaną rangę partnerską, potwierdzającą szeroką skalę naszych działań i wysokie zaangażowanie w satysfakcję współpracujących z nami firm. 

Doświadczona, pomocna kadra 

 

Aby wspierać naszych partnerów, zbudowaliśmy zespół składający się z ponad 50 czołowych w branży handlowców, z relacjami w największych firmach i instytucjach. Współpracuje z nimi również kadra menedżerska o szerokiej wiedzy na temat lokalnego i globalnego rynku IT. Korzystając z ich doświadczenia stworzysz jeszcze lepszą ofertę i zyskasz szansę na przedstawienie swojego rozwiązania milionom potencjalnych klientów na platformach Microsoft. 

W razie problemów z optymalizacją swojej aplikacji, migracją do chmury lub jeśli będziesz potrzebować pomocy w innych kwestiach technicznych, do Twojej dyspozycji są dziesiątki wykwalifikowanych inżynierów APN Promise, w tym specjaliści z certyfikatami MVP oraz MCT. Jako partner Microsoft możesz zawsze skorzystać ze wsparcia naszych ekspertów, również w ramach konsultacji 1:1. 

 

Duża skala działania 

 

APN Promise to przede wszystkim wsparcie dużego partnera, niezależnie od skali Twojego rozwiązania. Posiadamy zarówno silną kadrę konsultantów i ekspertów, jak i kontakty w branży potrzebne, aby pomóc Ci odnieść sukces. Skalę naszych możliwości najlepiej uwidaczniają nasze wyniki – ponad 400 mln zł rocznych przychodów i ponad 20 mln kapitałów własnych. 

Jako duży partner posiadamy własny dział prawny, doświadczony w obsłudze licznych podmiotów gospodarczych, w tym firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasi prawnicy chętnie pomogą Ci w kwestiach organizacyjnych lub formalnościach związanych ze sprzedażą Twojego oprogramowania.  

Jesteśmy jednym z 20 wyróżnionych przez Microsoft dystrybutorów CSP na świecie. Mamy ponad 50% udziału w rynku w sprzedaży Azure pośród wszystkich Dystrybutorów uprawnionych do sprzedaży usług w modelu CSP. Posiadamy wszystkie zasoby potrzebne, aby pomóc Ci odnieść sukces. 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

 

Chętnie poznamy Twoje rozwiązanie i doradzimy, jak zacząć sprzedawać je skuteczniej. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły na temat programu partnerskiego Microsoft dla niezależnych producentów oprogramowania. 

 

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]