Microsoft AppSource – Okno na świat dla polskich firm IT 

Microsoft AppSource – Okno na świat dla polskich firm IT

 

Czy stać cię na to by przegapić rewolucję, która już trwa? Według szacunków Gartnera, do 2025 roku aż 80% sprzedaży B2B będzie odbywać się przez kanał digital. Pokolenia zmieniają swoje preferencje i nawyki konsumenckie, a to z kolei prowadzi do zmian w interakcji firm z klientami i rynkiem. Dlatego warto przyjrzeć się trendom rynkowym i zacząć działać w cyfrowej przestrzeni, a Microsoft AppSource może okazać się idealnym rozwiązaniem dla polskich Producentów oprogramowania. 

Czym jest Microsoft AppSource? 

Microsoft AppSource to platforma, która umożliwia firmom dostęp do szerokiej gamy aplikacji i usług, które pomagają rozszerzać ich działalność online. Jest to sklep z aplikacjami, w którym firmy mogą znaleźć i wdrożyć potrzebne im rozwiązania w bardzo krótkim czasie. 

Wpisywanie się w trendy 

Trend cyfrowej transformacji już dawno nie jest niczym nowym. Wraz z upływem czasu wzrasta jednak jego znaczenie, co staje się szczególnie widoczne w przypadku firm IT. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, co jest na topie w branży. Microsoft Azure to rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w te trendy. 

Przede wszystkim, platforma ta umożliwia łatwe integracje z istniejącymi systemami, co pozwala firmom na szybsze wdrożenie potrzebnych im rozwiązań. W ten sposób, firmy mogą łatwo i szybko dostosować się do zmieniających się potrzeb rynku i zapewnić swoim klientom najlepsze doświadczenia. 

Okno na świat

Kampania „Okno na świat” ma na celu zachęcenie polskich firm do ekspansji za granicę oraz do wykorzystania narzędzi dostępnych w chmurze Microsoft Azure. To doskonała okazja, aby skorzystać z możliwości, jakie daje globalny rynek. Dzięki temu polskie firmy IT mogą nawiązać współpracę z klientami z całego świata i pozyskać nowych partnerów biznesowych. 

Benefity dla partnerów ISV

Microsoft oferuje wiele korzyści dla swoich partnerów ISV, którzy korzystają z chmury Azure. Oto kilka z nich: 

  1. Szybszy czas wdrożenia: dzięki osadzeniu rozwiązania na chmurze Azure, dostawcy oprogramowania  mogą szybciej i tanie dostarczyć swój produkt do klienta. 
  2. Globalna ekspansja: Dzięki Microsoft AppSource, partnerzy ISV mają możliwość globalnej ekspansji, co pozwala im na dotarcie do klientów z całego świata. 
  3. Dostęp do najlepszych rozwiązań: chmura Azure umożliwia partnerom ISV wykorzystanie najnowszych technologii w ich własnych rozwiązania np. ChatGPT. Co przekłada się na ich konkurencyjność. 
  4. Większa efektywność: Dzięki Microsoft Azure , partnerzy ISV mogą wykorzystać potencjał chmury i automatyzacji, co pozwala im na większą efektywność i skalowalność swoich usług. 
  5. Wsparcie techniczne:Microsoft oferuje swoim partnerom ISV wsparcie techniczne i narzędzia, które pomagają im w rozwijaniu swoich usług i aplikacji. 
  6. Możliwość zwiększenia zysków: Dzięki platformie Microsoft AppSource, partnerzy ISV mają możliwość zwiększenia swoich zysków poprzez dotarcie do nowych klientów i obniżenie kosztów operacyjnych.

Podsumowanie 

Microsoft AppSource wraz Azure to narzędzia, które oferują wiele korzyści dla partnerów ISV. Dzięki szybszemu czasowi wdrożenia, łatwej integracji z istniejącymi systemami oraz globalnej ekspansji, partnerzy ISV mogą szybciej i łatwiej wdrożyć swoje rozwiązania i dostarczać swoje usługi i aplikacje klientom. Wsparcie techniczne oraz narzędzia, które Microsoft oferuje swoim partnerom ISV, pomagają im w rozwijaniu swoich usług i aplikacji. Wszystko to sprawia, że Microsoft Azure jest idealną platformą dla partnerów ISV, którzy chcą wykorzystać potencjał cyfryzacji i rozwijać swoje biznesy. Dzięki temu, partnerzy ISV mogą zwiększać swoją efektywność, skalowalność i zyski. Podsumowując, Microsoft AppSource oraz Azure to kluczowe narzędzia dla każdej firmy, która chce wykorzystać potencjał cyfryzacji i rozwijać swój biznes na globalnym rynku. 

[contact-form-7 id=”24389″ title=”ISV_pytania_blog”]