Sprzedawaj swoje oprogramowanie w AppSource i Azure Marketplace

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”577086″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”711794″][kc_column_text _id=”152963″]

Tworzysz oprogramowanie dla firm i chcesz zacząć na nim zarabiać 

 

Jeśli tak, AppSource i Azure Marketplace to platformy, które powinny Cię zainteresować. Przedsiębiorstwa z całego świata korzystają z nich, aby kupować i wdrażać rozwiązania B2B w swoich środowiskach IT.  

 

AppSource to idealne miejsce na aplikacje biznesowe zwiększające produktywność i optymalizujące procesy – w tym rozwiązania SaaS i wtyczki dla platform Microsoft 365, Dynamics 365, Power BI i Power Apps. Azure Marketplace oferuje natomiast aplikacje dla chmury Azure, w tym zabezpieczenia, oprogramowanie dla baz danych, maszyn wirtualnych, narzędzia dla deweloperów i administratorów IT.  

 

Dzisiaj w AppSource i Azure Marketplace swoje rozwiązania oferuje już ponad 90 000 niezależnych twórców oprogramowania. Dowiedz się, dlaczego warto do nich dołączyć.  

 

Ponad 4 miliony użytkowników 

 

Z Azure Marketplace i AppSource korzysta ponad 4 miliony aktywnych użytkowników w 140 krajach. Wśród nich jest 95% firm z rankingu Fortune 500. Wprowadzając swoje rozwiązania na te platformy możesz zostać zauważony przez największe przedsiębiorstwa na świecie. Tylko na Azure Marketplace opublikowano dotychczas już ponad 25 000 aplikacji.  

 

Szerokie opcje tworzenia ofert 

 

Publikując swoje aplikacje na Azure Marketplace lub AppSource możesz dostosować swoją ofertę tak, aby przynosiła jak największe zyski. Dla wydawców rozwiązań dostępne są zróżnicowane modele cen, w tym model jednorazowej płatności, subskrypcje, płatność w oparciu o rzeczywiste wykorzystanie, czy Bring Your Own License (BYOL).  

Potencjalnym klientom można też zaoferować ograniczoną czasowo wersję próbną oprogramowania, aby mogli przetestować Twoje rozwiązanie w swojej firmie, zapoznać się z nim i ocenić, czy jest dla nich właściwe. 

 

Nie tylko aplikacje 

 

Chociaż platformy Azure Marketplace i AppSource służą przede wszystkim do sprzedaży oprogramowania, można na nich oferować również inne usługi – np. odpłatne konsultacje, warsztaty czy projekty Proof of Concept. Jako partner Microsoft możesz oferować firmom usługi doradcze m.in. w takich obszarach, jak big data, analiza danych, zgodność i regulacje prawne, obsługa klienta czy IoT. 

[Grafika/screenshot] 

 

Więcej zostaje w Twojej kieszeni 

 

Zarówno AppSource, jak i Azure Marketplace mogą pochwalić się jednym z najniższych poziomów prowizji na rynku dla wydawców oprogramowania. Standardowo podobne platformy pobierają nawet 30% przychodu od każdej sprzedanej aplikacji. Prowizja dla wydawców oprogramowania współpracujących z Microsoft wynosi jednak tylko 3%niemal cały przychód zostaje więc w Twojej kieszeni.  

 

Wsparcie Microsoft 

 

Najprostszym sposobem, aby zostać wydawcą aplikacji i zacząć publikować swoje rozwiązania na AppSource i Azure Marketplace jest dołączenie do ISV Success Program. Jako partner Microsoft, poza dostępem do nowych platform sprzedażowych, otrzymujesz dostęp do kompleksowego pakietu wsparcia. 

 

W ramach programu partnerskiego otrzymujesz m.in. dostęp do narzędzi deweloperskich i biznesowych o wartości ponad 128 000$. Są to m.in. Visual Studio, Dynamics 365, Microsoft 365 E5, czy środowiska testowe Azure. W przypadku większości tych narzędzi możesz otrzymać bezpłatnie nawet 25 licencji. 

 

Popularne rozwiązania mogą liczyć na szereg korzyści marketingowych zapewnianych przez Microsoft, takich jak promocja na platformach społecznościowych, w oficjalnych artykułach blogowych czy informacjach prasowych. Aplikacje mogą też zostać wyróżnione w AppSource i Azure Marketplace jako polecane przez Microsoft, dzięki czemu będą jeszcze bardziej widoczne. 

 

Otrzymujesz również możliwość konsultacji 1:1 z doświadczonymi specjalistami ds. sprzedaży oraz certyfikowanymi inżynierami, aby jak najlepiej przygotować swoją ofertę przed publikacją i upewnić się, że trafi do jak największej liczby potencjalnych klientów. 

 

– – – – – – – – – – 

 

Już dziś dołącz do programu partnerskiego Microsoft dla niezależnych producentów oprogramowania i rozszerz grono obiorców swoich rozwiązań. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły. 

 Chcę otrzymywać treści marketingowe od A.P.N. Promise S.A. drogą elektroniczną
Chcę otrzymywać treści marketingowe od A.P.N. Promise S.A. telefonicznie

Administratorem danych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO przez okres niezbędny dla realizacji Twojego zgłoszenia. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]