Razem ku technologii

Modernizacja, optymalizacja i automatyzacja. Nowoczesne środowisko biznesowe dla Klientów. Od digitalizacji po cyberbezpieczeństwo.

Współpraca z dostawcami rozwiązań i usług pomaga Twoim klientom coraz lepiej rozwijać biznes w chmurze.

Nasi dostawcy dostarczają technologię, dzięki której możliwa jest:

Modernizacja usług w firmie
Optymalizacja procesów biznesowych
Automatyzacja zadań w firmie
Bezpieczne środowiska pracy

Światowy producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office. Największy ekspert w obszarze chmury obliczeniowej Microsoft Cloud.
Od 2019 roku technologiczny gigant inwestuje w OpenAI – rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji, które zrewolucjonizowało rynek globalny. Microsoft jest obecny w 190 krajach i zatrudnia obecnie ponad 220 tysięcy pracowników.

Firma zapewniająca kompleksową cyberochrony biznesu, oferując rozwiązania antywirusowe, tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania po awarii, ochrony punktów końcowych.
Acronis stworzył również nagradzane rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji przed złośliwym oprogramowaniem i uwierzytelnianiem danych. Produkty Acronis dostępne są w ponad 150 krajach i 40 językach.

Wiodący europejski dostawca oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii dla środowisk fizycznych, wirtualnych i SaaS. Xopero oferuje również urządzenia do backupu oraz skalowalną platformę MSP. Kopie zapasowe chronią ponad 1,5 tys. klientów na świecie, w tym Orange, T-Mobile, NHS czy Diebold Nixford.

Firma świadcząca usługi IT na całym świecie oraz jeden z największych pracodawców IT. Świadczy usługi w zakresie oprogramowania, migracji do chmury, usług chmurowych czy automatyzacji. Firma posiada także autorskie rozwiązania jak Inperly, które służy do cyfryzacji środowisk biznesowych. Partnerami Billenium są m.in. Google, Microsoft, Salesforce czy AWS.

Firma, która wypuściła na rynek jedyne z swoim rodzaju oprogramowanie call-centre. Narzędzie Thulium służy do zarządzania wielokanałową komunikacją z klientem w platformie w chmurze. Jest ono szeroko wykorzystywane w wielu branżach, tj. telekomunikacja, e-commerce, turystyka, hotelarstwo. Do klientów Thulium należą m.in. Wojas, Dee-Zee, Morele.net. i Energia Polska.