DreamITeam

DreamITeam to zespół pasjonatów, który świadczy obsługę informatyczną firm małej i średniej wielkości. Jako certyfikowany partner gigantów technologicznych takich jak Microsoft czy Dell firma oferuje szeroki zakres usług, takich jak outsourcing, heldpesk, audyt informatyczny, administrację sieci oraz podpis kwalifikowany, oferując konkurencyjny czas realizacji i poziom jakości.  

DreamITeam – kreatywne podejście do IT

Misją DreamIT jest rozwiązywanie ludzkich problemów, nie komputerowych. Stąd indywidualne podejście do obsługi klientów. Pakiety są każdorazowo dopasowywane do wielkości firmy oraz bieżących potrzeb biznesowych. Dodatkowo DreamITeam stale poszerza portfolio swoich rozwiązań, wykorzystując m.in. technologie takie jak:

Case study – wdrożenie Microsoft 365 w ONE House

Niezintegrowane i rozproszone moduły i operacje biznesowe to popandemiczna rzeczywistość większości firm. Firma One House, mając w planach podjęcie współpracy z nowym kontrahentem, potrzebowała elastycznego, ale i zintegrowanego systemu pracy i komunikacji. Jako że system Microsoft 365 był już systemem natywnym w firmie projekt polegał na wdrożeniu rozwiązania chmurowego u firmy zewnętrznej.  

DreamITeam został wybrany jako zaufany ekspert na rynku specjalizujący się w rozwiązaniu M365. Po konsultacjach i audycie przedwdrożeniowym odbyło się wdrożenie chmurowego modelu Microsoft 365 u zewnętrznego partnera firmy ONE House.  

Korzyści z wdrożenia Microsoft 365

Efektem wdrożenia jest pełna integracja systemu firmy i systemów firm trzecich. Procesy, operacje oraz cała komunikacja odbywają się poprzez Microsoft 365. W planach firma ONE House ma również wdrożenie SharePointa.