APN PROMISE – Dystrybutor Roku CSP!

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”836347″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”346559″][kc_column_text _id=”581980″]

„Firma, którą chcielibyśmy nagrodzić działa na rynku od prawie 30 lat. Przez ten okres dzięki ciągłemu rozwojowi i analizie rynku zdobywała niezbędne doświadczenie, pozyskiwała oraz szkoliła wykwalifikowanych specjalistów, budowała oraz umacniała swoją pozycję z roku na rok, o czym mogą świadczyć najlepsze wyniki sprzedażowe oraz szerokie portfolio Partnerów biznesowych.
Ta ponad przeciętna wiedza, wsparcie eksperckie, zarówna techniczne jak i sprzedażowe jak magnes przyciąga nowych Partnerów do współpracy z tymże dystrybutorem, dzięki temu, mają oni blisko 50% rynku CSP w Polsce, są liderem jeśli chodzi o sprzedaż Azure i D365, w modelu CSP do swoich Partnerów. Partnerem roku CSP w kanale Dystrybucyjnym zostaje firma APN Promise.”

Takimi słowami wypowiedzianymi podczas ceremonii rozdania nagród przez Panią Annę Filutowicz, która pełni w Microsoft funkcję Partner Development Managera, zostaliśmy wyróżnieni tytułem Dystrybutora Roku CSP!

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za zaufanie i lojalność cieszymy się że wspólnie możemy budować rynek usług chmurowych w Polsce.

Cieszymy się, że spełniamy Wasze oczekiwania jako zaufany Dystrybutor oraz Partner biznesowy.

Firmie Microsoft dziękujemy za wyróżnienie, a wszystkim nagrodzonym Partnerom serdecznie GRATULUJEMY!

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]