Usługi

Usługi chmurowe

Moc przetwarzania w chmurze pomagająca przekształcić firmę.

Chmura to przyszłość. I to nie pusty frazes. Z danych GUS wynika, że w Polsce już co czwarta firma korzysta z chmury, a dynamika migracji wciąż przyspiesza. Według raportu Polcom i Intel „Inwestycje IT w kierunku rozwoju polskich firm w latach 2021-2022 Chmura i nowe technologie” 93% firm podejmuje działania w obszarze transformacji cyfrowej i chmurowej. A my im w tym pomagamy. 

Migracja środowiska pracy do chmury
Migracja serwera do chmury
Migracja aplikacji do chmury
Kopia zapasowa w chmurze, z chmury do chmury
Backup chmury

Nowoczesne środowisko pracy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum

Analiza danych

Zamiana danych w możliwości podejmowania lepszych decyzji biznesowych.

Poza usługami chmurowymi oferujemy szeroki wachlarz możliwości optymalizacji biznesu, poprawy wyników finansowych oraz usprawnienia codziennych procesów. Jedną z naszych specjalizacji jest analityka danych. 

 

Pokazujemy firmom, jak budować przewagę konkurencyjną poprzez nowoczesną analitykę w chmurze. Tworzymy hurtownie danych, zaawansowane analizy i interaktywne raporty i pulpity zarządcze. Pomagamy zoptymalizować istniejące rozwiązania bazodanowe.

 

Zapewniamy pełne wsparcie w gromadzeniu i przetwarzaniu danych. Zapewniamy także standaryzację i anonimizację danych wykorzystywanych na potrzeby przeprowadzania analiz i budowania modeli analitycznych.

 
Migracja środowiska analitycznego
Analiza przedwdrożeniowa
Dostarczanie raportów i dashboardów
Hurtownia danych i MS SQL Server
Data Science

Cyberbezpieczeństwo

Podstawa każdego rozwiązania biznesowego.

Chmura nie wystarczy. Należy także znać ryzyka związane z operacjami w chmurze, a przede wszystkim zabezpieczenia, jakie oferuje platform Azure. Dzięki nam jesteś bezpieczny. Przygotowujemy firmy na skutecznie działanie w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa danych. Opracowujemy strategię, wdrażamy systemy bezpieczeństwa, szkolimy i budujemy kompetencje w zakresie tego, jak być bezpiecznym w każdej chmurze. 

Migracja centrum danych
Ochrona danych
Bezpieczeństwo tożsamości
Analiza migracji do chmury
Zarządzanie serwerami i komputerami