Xopero ONE Backup&Recovery

Kompleksowy backup danych i Disaster Recovery dla Twojego biznesu

Backup środowisk fizycznych, wirtualnych, aplikacji SaaS i ekosystemu DevOps. Xopero ONE to 5-gwiazdkowe rozwiązanie do zabezpieczania danych, które polecają klienci z sektora SMB i Enterprise.

Xopero ONE Backup
& Recovery

Xopero ONE Backup & Recovery to rozwiązanie do backupu danych All-in-ONE, czyli niezawodny backup i odzyskiwanie danych, najbardziej przyjazna na rynku konsola centralnego zarządzania oraz kompatybilność z każdym najpopularniejszym magazynem na dane. Łatwość wdrożenia i zarządzania sprawia, że zabezpieczenie nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT jest tak proste, jak ochrona zaledwie kilku komputerów.
Wdrożenie On-Premise lub SaaS
Zainstaluj usługę zarządzania na swoim sprzęcie lub wybierz model SaaS, aby korzystać z usługi w chmurze, bez potrzeby instalacji. Niezależnie od wybranego modelu wdrożenia możesz przechowywać swoje kopie lokalnie lub w chmurze.
Plan-based backup
Szerokie możliwości konfigurowania planów backupu – określasz typ kopii, dane i urządzenia do zabezpieczenia, harmonogram, retencję, kompresję, poziom szyfrowania, okno backupu, replikację i wiele więcej. Ustaw raz, a plan backupu wykona się automatycznie.
Długoterminowa retencja / GFS
Przechowuj wszystkie wersje, określ liczbę kopii lub konkretny czas ich przechowywania. Wybierz podstawowy schemat rotacji kopii (pełnych, przyrostowych i różnicowych), albo skonfiguruj GFS, aby przechowywać kopie długoterminowo, oszczędzić przestrzeń na magazynie i przywrócić dane z dowolnego momentu w czasie.

Szybkie przywracanie kopii zapasowej i Disaster Recovery

Szybkie przywracanie danych i wdrożenie Disaster Recovery nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie potrzebne komponenty są dostępne w ramach rozwiązania Xopero ONE Backup & Recovery.
Any2Any Restore
Odtwarzaj dane między różnymi urządzeniami, tenantami Microsoft 365 czy repozytroriami. Przywracaj maile na komputer, pliki z Windows do Linux, repozytoria Bitbucket do GitHub – migracja nigdy nie była prostsza!
Instant Disaster Recovery
Uzyskaj natychmiastowy dostęp do plików z obrazu dysku lub całej kopii. Twórz maszyny wirtualne i przywracaj dane bez potrzeby eksportu.
Bare Metal Restore
Przywróć kopię wszystkich danych i całego systemu na tym samym lub nowym urządzeniu z pomocą specjalnie dostosowanej technologii i pendrive’a. Przywracaj dane zdalnie – nawet dla różnych lokalizacji i placówek.
Granularne przywracanie
Przeglądaj i błyskawicznie przywracaj konkretne, wybrane pliki, dane Microsoft 365, metadane Git, pliki z kopii VM itd. z wykonanej kopii obrazu bez konieczności przywracania całego sytemu.

Microsoft 365

Server

Endpoint

VM Host

VM Socket

Ransomware protection

Wyeliminuj utratę danych i przestoje dzięki innowacyjnym technologiom ransomware protection, które zabezpieczają nie tylko przed skutkami ataków szyfrujących, ale również chronią przed potencjalnym rozprzestrzenianiem się zagrożeń.
Zaawansowane motody kompresji i szyfrowania danych pozwalają na przechowywania kopii w formie niewykonywalnej na storage’u, co skutecznie zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się zagrożeń.
Skorzystaj z technologii WORM-compliant, która zapisuje każdy plik tylko raz i odczytuje go wiele razy, zapobiegając modyfikacji i usuwaniu danych. Zapewnia to trwałość oraz niezmienność przechowywanych danych, co czyni je odpornymi na ransomware.
Dodawaj dowolną ilość magazynów danych – chmurowych i lokalnych, co pozwoli Ci spełnić regułę backupu 3-2-1, ustawić plan replikacji, a w przypadku awarii lub ataku błyskawicznie przywrócić dane.
Aby zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa, dane uwierzytelniające do magazynu danych są wysyłane agentowi tylko w momencie wykonywania kopii zapasowej. Co oznacza, że w przypadku ataku, ransomware nie będzie miał możłiwości dostępu do magazynu.

Centralne zarządzanie

Konfiguracja i monitoring polityki bezpieczeństwa nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT nigdy nie były tak proste. Konsola centralnego zarządzania Xopero ONE dostępna jest bezpośrednio z przeglądarki.

Napędzane danymi dashboardy i wizualne statystyki łączą łatwość użytkowania i precyzyjne zarządzanie.
Zaawansowane audyt logi, zadania i powiadomienia e-mail – bądź na bieżąco z bezpieczeństwem Twoich danych.
Dodawaj użytkowników, przypisuj im role i uprawnienia, aby dzielić obowiązki, a jednocześnie mieć kontrolę nad dostępem i bezpieczeństwem.
Sekcja SLA w dashboardzie systemu, raporty z poprawnością wykonywanych kopii, zaawansowany monitoring – ściągnij z siebie część odpowiedzialności w przypadku audytów i kontroli.