Microsoft 365 to bezspornie jeden z najpopularniejszych pakietów biurowych. Aby mieć pewność, że dane użytkowników są jak najlepiej chronione, potrzebne są dodatkowe usługi.  Stwarza to dodatkowe możliwości sprzedaży dla dostawców MSP, takich jak Ty.

Zapraszamy na webinar “Ochrona Microsoft 365 i znacznie więcej z Acronis Cyber Protect Cloud, który APN Promise i Acronis przygotowało specjalnie dla partnerów.  

Agenda

  1. Jak zapewnić klientom kompleksową ochronę przed zagrożeniami, prostą w implementacji i obsługiwaną z jednej konsoli
  2. Jak poszerzyć swoje portfolio i wyróżnić się na rynku –  backup Microsoft 365 na platformie Acronis
  3. Advanced Security + EDR – nowe funkcjonalności  zabezpieczania klientów dostępne w Cyber Protect dostwacą usług Acronis

Prowadzący

Paweł Nawara (APN Promise) – Cloud Partner Manager

Doświadczenie zdobywał w różnych projektach, w tym w finansach, startupach, rozwiązaniach chmurowych i serverless. Praca w dużych organizacjach nauczyła mnie dbania o relacje z klientami, co przełożyło się na sukcesy sprzedażowe. Oferuje narzędzia oparte na chmurze, dzięki czemu klienci mogą skoncentrować swoje zespoły wokół wspólnego celu.

Paweł Meserszmit (Acronis) – Distributor Account Manager

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z Dystrybutorami, Resellerami, Integratorami i MSP w Europie Wschodniej. Rozwiązania, w zakresie których się specjalizuje, to: cyberbezpieczeństwo, konferencje audio i wideo, profesjonalne zestawy słuchawkowe.Paweł prezentuje podejście analityczne do śledzenia bieżącej działalności i budowania udanych planów z partnerami.

Zarejestruj się by otrzymać dostęp do tego webinaru