Poznaj korzyści programu partnerskiego Microsoft Cloud for ISV

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”805537″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”366546″][kc_column_text _id=”287292″]

Jesteś niezależnym producentem oprogramowania? Tworzysz aplikacje dla klientów B2B, np. rozwiązania do analizy danych, rozwiązania zwiększające produktywność, automatyzujące procesy lub wspierające integrację pomiędzy oprogramowaniem?  

Dołączając do programu partnerskiego Microsoft Cloud for ISV zwiększysz zasięgi i sprzedaż swoich produktów, docierając do zupełnie nowych klientów. Razem z nami dotrzesz do milionów aktywnych użytkowników w ponad 140 krajach na platformach AppSource i Azure Marketplace. W ramach programu już na start otrzymasz szereg korzyści, które pomogą Ci wystartować z nową aplikacją lub wprowadzić istniejące rozwiązania na nowy rynek.

Dostęp do zaawansowanych narzędzi

Jako partner ISV otrzymasz dostęp do szeregu przydatnych narzędzi deweloperskich i wspierających sprzedaż. Dzięki nim jeszcze szybciej wprowadzisz swoje rozwiązania na rynek. Są to między innymi:  

  • Visual Studio 2022 Enterprise + Azure DevOps (do 25 licencji) 
  • GitHub Enterprise Cloud (do 20 licencji) 
  • Microsoft 365 E5 (do 25 licencji) 
  • Środowiska testowe w ramach Dynamics 365 (do 25 licencji) 
  • Pełen dostęp do usług platformy Azure 

Dostęp do tych samych narzędzi poza programem partnerskim kosztowałby nawet 120 000 USD rocznie. 

Współpraca techniczna

Jeśli startujesz z nowym projektem, możesz skorzystać z konsultacji z naszymi ekspertami, aby szczegółowo zaplanować budowę swojego rozwiązania. Do Twojej dyspozycji jest ponad 50 doświadczonych inżynierów, w tym osoby z tytułami MCT oraz MVP. Z ich wiedzy i wsparcia możesz skorzystać również na późniejszych etapach tworzenia aplikacji – m.in., aby zoptymalizować ją pod wymagania Microsoft Cloud.

Z naszą pomocą z łatwością wprowadzisz swoje rozwiązanie na Azure Marketplace lub AppSource. Krok po kroku wyjaśnimy cały proces i pomożemy w razie jakichkolwiek problemów. Nie musisz obawiać się frustrujących rozmów z zautomatyzowanym wsparciem technicznymjesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Wsparcie marketingowe i biznesowe

Nasi doświadczeni handlowcy pomogą Ci opracować ofertę w wybranym Microsoft Apps Store – tak, aby była jak najbardziej zachęcająca dla potencjalnych klientów. Możesz skonsultować z nami strategię komunikacji i sprzedaży wokół swojej aplikacji, otrzymać wsparcie w rozwiązaniu formalności oraz porady, jak wyróżnić się wśród innych ofert.  

Aktywni partnerzy mogą liczyć również na szczególne wsparcie marketingowe, takie jak wyróżnienie aplikacji w Microsoft App Store, promocja w newsletterach, na blogach, w materiałach case study lub informacjach prasowych. 

Wiedza na wyciągnięcie ręki 

Jako partner ISV otrzymasz dostęp do całej biblioteki przydatnych materiałów, z którymi Twój projekt może jeszcze szybciej odnieść sukces. Są to między innymi liczne poradniki, przykłady kodu, biblioteki klienckie, architekturę referencyjną oraz narzędzia do przyspieszania pracy SaaS. 

Uzyskasz również dostęp do dedykowanych webinariów dla społeczności partnerów, podczas których zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą oraz z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania. Pozyskane informacje możesz wykorzystać, aby uzyskać certyfikaty Microsoft, które dodatkowo potwierdzą Twoje kompetencje wśród potencjalnych klientów. 

Ponadto otrzymasz dostęp do zamkniętej społeczności Partnerów Microsoft, gdzie będziesz mógł wymieniać się pomysłami, dzielić trudnościami wewnątrz projektu i wspólnie szukać rozwiązań razem z dedykowanymi ekspertami.

– – – – – – – – – – – – – – – – 

Dołącz do programu partnerskiego Microsoft Cloud for ISVs już dziś! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły. 

[contact-form-7 id=”23867″ title=”Kontakt ISV Partner”]

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]