Blog all4cloud: Assessment – jak prawidłowo ocenić i porównać infrastrukturę?

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”669461″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”94366″][kc_column_text _id=”719919″]

Assessment – jak prawidłowo ocenić i porównać infrastrukturę? Jak zestawić ze sobą usługi Iaas oraz Paas i dlaczego Chmura?

Prawidłowe zaplanowanie kolejnych kroków, jeśli chodzi o planowanie biznesu, może być elementem kluczowym w kontekście biznesu hostingowego. Świadomy wybór między nowym stosem sprzętowym a rozbudową rozwiązania o Cloud – w perspektywie Azure w Polsce może być ważnym elementem strategii biznesowej, budowania składników wyróżniających ofertę i elementem przewagi konkurencyjnej.
Assessment obecnego rozwiązania, utylizacja zasobów oraz świadomość jak własne zasoby przekładają się na to, co w Cloud – mogą ten obraz skrystalizować, i pomóc podjąć świadomą decyzję.

Nasi Doradcy Handlowi wskazują prawidłowe ścieżki jak prawidłowo taki Assessment zbudować, na jakie parametry zwrócić uwagę i  z jakich narzędzi skorzystać, aby otrzymać wiarygodne dane.

Właśnie o takich zagadnieniach rozmawiamy na cyklicznych warsztatach dedykowanych naszym Partnerom SPLA. Szczegóły u Doradców Handlowych.

W przygotowaniu: najczęściej zadawane pytania.

 

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]