Spotkajmy się na Microsoft Partner Strategy Conference!

Porozmawiajmy o biznesie i technologiach!

W tym roku po raz kolejny mamy zaszczyt uczestniczyć jako Platynowy Partner w największym wydarzeniu zrzeszającym kluczowych Partnerów Microsoft – w konferencji Microsoft Partner Strategy Conference 2018, która ponownie odbędzie się w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi.

Zachęcamy do rozmów z naszymi ekspertami i specjalistami, którzy będą oczekiwać na Państwa na naszych stoiskach dedykowanych poszczególnym obszarom. Będzie to doskonała okazja, by porozmawiać o ofercie Microsoft, rozwiązaniach i autorskich aplikacjach APN Promise, służących optymalizacji procesów biznesowych.

Miłym dodatkiem do rozmowy będzie świeżo parzona kawa na którą serdecznie zapraszamy

Stoiska:

Value Added Distributor
Dlaczego warto ściśle współpracować z APN Promise? Co mamy w ofercie dla Partnerów? Jak możemy pomóc w rozwoju kompetencji, czy jak działa nasze wsparcie techniczne? Dodatkowo nasi eksperci służą wiedzą o Microsoft Azure. Poznacie Państwo także historie unikatowych wdrożeń naszych Parterów.

Data Science
Dlaczego warto sprzedawać Power BI? Jak tworzyć nowoczesne narzędzia do raportowania i wizualizacji? Doradzimy także jak zacząć działać w tym obszarze. Zachęcamy również do zapoznania się z autorskimi rozwiązaniami APN Promise, umożliwiającymi m.in. centralizację oraz zarządzanie danymi oraz usprawniającymi prace deweloperskie nawet o 40%.

Modern Workplace
O Office 365, ale nie tylko. Dowiecie się Państwo jak budować aplikacje oparte o Office 365. Zobaczycie, jak zwiększyć efektywność wykorzystania sal konferencyjnych (APN Meeting Room), usprawnić komunikację w firmie (APN InTouch) i stworzyć pełne archiwum maili, dostępne w czasie rzeczywistym (APN Mail Archives) i jeszcze na tym zarobić.

Success Stories
Nasi Partnerzy Var UNIT oraz Digital TeamMates zaprezentują swoją ofertę produktów opartych na usługach Microsoft. Będzie można poznać rozwiązania bazujące na HoloLens czy dopytać się o działanie Botów.

Zapraszamy do rozmów z naszymi specjalistami przy aromatycznej kawie, gdzie czekać będą na Państwa niespodzianki przygotowane specjalnie na tę okazję.

Zyskaj więcej z APN Promise! Odwiedź nasze stoiska i rozpocznij współpracę nami jako dystrybutorem rozwiązań Microsoft.

Do zobaczenia!