KONIEC WSPARCIA WINDOWS SERVER 2012 i SQL SERVER 2012

Nie zostawaj w tyle: Migracja z Windows Server 2012 do Azure

Użytkownicy Windows Server 2012 lub SQL Server 2012 powinni być świadomi, że od października 2023 roku wsparcie techniczne dla tych produktów zostało zakończone. Brak wsparcia oznacza, że aktualizacje bezpieczeństwa, poprawki błędów, oraz nowe funkcjonalności nie są już dostarczane, co może zwiększyć ryzyko ataków cybernetycznych, awarii systemu lub problemów z przestrzeganiem przepisów.

W związku z tym, warto zastanowić się nad przeniesieniem swoich zasobów do Azure, chmury od Microsoftu. Azure oferuje szereg korzyści dla biznesu, wspierając bezpieczeństwo, skalowalność i innowacyjność.

Skorzystaj z wyjątkowej promocji pomocy w przejściu do Azure z Windows Server 2012 lub SQL Server 2012. Zespół APN Promise jest gotowy do wsparcia!

Migracja do Azure pozwoli ci skorzystać z następujących zalet:

Skorzystaj ze wsparcia w migracji:

Z nami otrzymasz najlepsze ceny, eksperckie wsparcie i rekomendacje optymalizacji Twojej infrastruktury.

Wykorzystaj swoje licencje on-premise na Windows Server i SQL Server i obniż koszty chmury nawet o 85%

Z użyciem usługi Azure Hybrid Benefit możesz zaaplikować swoje obecne licencje Windows Sever i SQL Server na swoich nowych usługach w Azure po migracji i oszczędzić do 85% w porównaniu do standardowych kosztów Pay-as-you-go.

3 lata darmowego przedłużonego wsparcia Extended Security Updates

Możesz zmigrować do Azure na własnych warunkach korzystając z darmowego wydłużenia wsparcia (Extended Security Updates) na kolejne 3 lata

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Microsoftu.

Możemy poszczycić się pięcioma Solution Partner Designations.​