Zasady współpracy w modelu Cloud Solution Provider – Microsoft Partner Agreement

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”397676″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”299683″][kc_column_text _id=”290631″ class=”wypunktowanie”]

Dotyczy: wszyscy Resellerzy programu CSP w All4Cloud.pl

Drodzy Partnerzy!

Microsoft cały czas dokłada starań w celu ułatwienia komunikacji oraz budowania zaufania między partnerami i klientami.

Microsoft Partner Agreement ma na celu ujednolicenie kilku różnych umów w jeden, spójny kontrakt, aby zapewnić wyższy stopień prywatności, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, a także wyjaśnić prawa i obowiązki partnerów.

W związku z powyższym – wszyscy partnerzy Microsoft CSP są zobowiązani do potwierdzenia umowy poprzez zalogowanie się do Partner Center i akceptację umowy Microsoft Partner Agreement do 01 listopada 2020.

Brak akceptacji umowy w wyznaczonym czasie uniemożliwi wykonywanie transakcji (np. dodawanie nowych subskrypcji, dokupywanie kolejnych licencji do istniejących).

Podgląd oraz akceptacja umowy – Microsoft Partner Agreement – będzie możliwa tylko i wyłącznie z poziomu Partner Center (w sekcji Partner Center Dashboard) lub automatycznie poprzez wykorzystanie Partner Center API. W związku z tym, należy wykonać procedurę uruchomienia Partner Center, jeżeli takowy proces nie został jeszcze przeprowadzony.

Przewodnik dostępny poniżej:

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z przypisanym opiekunami handlowymi lub bezpośrednio z Działem Wsparcia (cspsupport@promise.pl).

Dziękujemy, że jesteście z nami,

Zespół All4Cloud

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]